Przyczepa reklamowa na banery i rowery

LEKKA PRZYCZEPA REKLAMOWA I NA 22 ROWERY  (bagażowa, turystyczna , reklamowa)

Danie techniczne:

Przyczepa lekka do zastosowań reklamowych oraz do transportu rowerów, nie wymaga dodatkowej kategorii prawo jazdy (wystarczy kat. B) Dzięki zastosowaniu systemu linek naprężnych przyczepa nadaje się do przewożenia reklamy mobilnej w postaci banerów reklamowych. Można zawiesić na niej dwa oczkowane banery o wymiarach 185cm wysoki i 303cm szerokości każdy. Banery montowane do linek za oczka lub tretytkami po obu stronach przyczepki.

Dodatkowo przyczepa przeznaczona na wycieczki dużych grup sportowych, wyposażona w koło zapasowe, możliwość zawieszenia 18 rowerów po bokach, oraz po 2 rowery z przodu i z tyłu (łącznie na 22 rowery). Doposażona w zamykany szczelny kufer, koło jezdne do przepychania przyczepy, w ofercie mamy również redukcję wtyczki z 13 pin na 7 (i odwrotnie) Przyczepa ma wtyczkę 7 pin.

 

Terminy prosimy rezerwować telefonicznie. W ofercie posiadamy również inne przyczepki reklamowe

 

Dlaczego my?

Agencja MultiBiuro Rzeszów świadczy kompleksowe usługi dla firm, to m.in.: budowa stron internetowych, outsourcing usług IT, projekty graficzne, wydruki, kolportaż i rozdawanie ulotek, plakatowanie, oraz wypożyczalnia rowerów i sprzętu rowerowego Rent Bike  - Rzeszów, Krosno, Jasło, Ropczyce. Atrakcyjne ceny.

Nasi Specjaliści:

Kontakt

  •  MULTIBIURO RZESZÓW
  •  725-858-105
  •  661-036-797
  •  kontakt@multibiuro.rzeszow.pl